Zakup okien w salonie – kilka porad

Opublikowano: 9/16/2015

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się już nad tym, gdzie dokonać zakupu okien. Dziś chcielibyśmy temat nieco pogłębić. Jeśli już zdecydujemy gdzie udamy się po okna do naszego domu, warto wyposażyć się w kilka praktycznych porad dotyczących tego rodzaju zakupów.

 

Zakup okien – pięć wskazówek

 

 1. Przygotowanie to podstawa – jeśli poczytasz trochę o właściwościach okien, parametry na etykietach producentów nie będą brzmiały dla Ciebie niezrozumiale, w związku z czym będziesz mógł dokonać lepszego wyboru. Znając najnowocześniejsze rozwiązania w kwestii okien, orientując się w kształtach, sposobie montażu, otwierania – możesz jasno sprecyzować swoje oczekiwania sprzedawcy, a ten będzie mógł Ci udzielić fachowej pomocy.
   
 2. Zwróć uwagę na to, czy salon okien, który odwiedzasz daje możliwość systemowych usług obejmujących zakup oraz montaż okien z użyciem nowoczesnych materiałów i wykwalifikowanej ekipy montującej.
   
 3. Kupując okna koniecznie skontroluj ich certyfikaty jakości oraz aprobaty techniczne. 
   
 4. Kiedy podpisujesz umowę w salonie sprzedaży, pamiętaj, że zaliczka nie powinna przekraczać 40% wartości okien.
   
 5. Salon sprzedaży powinien zapewnić Ci bezpłatny pomiar otworów okiennych.

 

 

W naszym salonie Asmont w Olsztynie gwarantujemy Państwu najwyższej jakości obsługę, profesjonalne porady oraz produkty wysokiej klasy wraz z autoryzowanym montażem. Okna, które Państwu proponujemy mają potrzebne atesty, a komfort ich użytkowania potwierdzony jest opiniami usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia naszego salonu okien w Olsztynie.