Wybierz bramę na miarę swoich potrzeb

Opublikowano: 6/15/2016

Producenci bram dokładają starań, by ich oferta była jak najszersza i w jak najlepszym stopniu trafiała w oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów. Oto kilka rodzajów bram, w które można się u nas zaopatrzyć. Każdy z nich ma zalety, które zostaną docenione przez inne grupy docelowe – w zależności od przeznaczenia kupowanych bram, funkcji, które mają spełniać oraz pozostałych indywidualnych oczekiwań.

 

 

  • Bramy do garaży zbiorczych

Bramy te skonstruowane są tak, by gwarantować bezpieczeństwo działania, bezawaryjność i ekonomiczność. Pracują one cicho i płynnie. Są rozwiązaniem oszczędnym, wygodnym i optymalnym.

 

 

  • Bramy rolowane

Tego typu bramy są rozwiązaniem wyjątkowo wydajnym, gdyż pozwalają na oszczędność miejsca. Dzięki ich zastosowaniu w pełni wykorzystana jest powierzchnia użytkowa hali czy garażu.

 

 

  • Bramy segmentowe

Także i bramy segmentowe wpływają na oszczędność powierzchni, gdyż otwierają się one pionowo w górę, dzięki czemu przestrzeń przed i za bramą jest wolna i możliwa do wykorzystania. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku hal, które wyposażone są w szklane kopuły, mają przeszklone dachy lub fasady.

 

 

  • Bramy o właściwościach przeciwpożarowych

Właściwości przeciwpożarowe bram są bardzo istotnym zabezpieczeniem dla magazynów, hal i innych budynków. Dzięki nim możliwe jest uniknięcie rozprzestrzeniania się ognia w przypadku pożaru, a także przedostawania się dymu do nie objętych pożarem pomieszczeń. Jest to niezwykle ważne dla bezpieczeństwa pracowników oraz wszelkich osób przebywających na terenie obiektu. W ofercie Hörmann dostępne są bramy przesuwne przeciwpożarowe z aprobatą techniczną gwarantującą, że spełniają one niezbędne normy.

 

Olsztyn – zobacz, jakie oferujemy bramy przemysłowe

 

Dokładniej nasza ofertę bram możesz poznać klikając TUTAJ. Zastanów się, jakie są Twoje oczekiwania względem tych produktów i przedstaw je nam, a sprawdzimy, która z dostępnych u nas bram najlepiej będzie je spełniała. Zapraszamy do kontaktu!