Okna PCV – Funkcjonalność, Uniwersalność, Nowoczesność

Opublikowano: 3/15/2016

Są znane w Polsce od lat. Każdego roku zwiększa się liczba ich użytkowników, nie tylko ze względu na niską cenę i wysoką funkcjonalność, ale również walory wizualne. Okna PCV to sposób na nowoczesny i zarazem uniwersalny design Twojego domu.

 

Uniwersalne, bo... 

Okna PCV są uniwersalne, gdyż pasują niemal do każdego wnętrza – domów mieszkalnych, biur, zakładów produkcyjnych. Dobrze prezentują się zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnątrz pomieszczeń. Ponadto istnieje pełna dowolność, jeśli chodzi o dopasowanie ich kształtów i profili do indywidualnych preferencji. 

 

Nowoczesne, bo...

...pasują do nowoczesnych domów, czyli takich, w których kładzie się akcent na energooszczędność. Ponadto posiadają wszelkie nowoczesne udogodnienia, takie jak choćby zabezpieczenia antywłamaniowe (np. trzpień grzybkowy lub zaczep zamka). Nowoczesność okna przejawia się również w jego designie – są lekkie, dostępne są w rozmaitych kolorach, i jak już wspomnieliśmy – w wielu kszałtach. 

 

Funkcjonalność przede wszystkim!

Okna PCV są jednak przede wszystkim funkcjonalne. Charakteryzują się korzystnymi parametrami, ograniczają utraty ciepła, zmniejszają wysokość rachunków za ogrzewanie, są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (również takich jak pleśń czy korozja), łatwo je też utrzymać w czystości bez wkładania w to dużego wysiłku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien PCV. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!