Okna AdamS – niski rachunek za wysoką jakość

Opublikowano: 2/4/2016

W naszej ofercie posiadamy okna wyprodukowane przez uznaną firmę AdamS. To firma, która działa na rynku od przeszło 23 lat i specjalizuje się w wysokiej jakości stolarce z PVC. W niniejszym materiale postaramy Ci się przybliżyć walory okien tej Firmy i przekonać, że to właśnie one są najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu.

 

Sekrety okien AdamS

Okna AdamS są stworzone dla tych, którzy chcą zatrzymać ciepło w swoim domu. Dzięki wysokiej izolacyjności cieplnej minimalizują one straty energii, a co za tym idzie, gwarantują niższe rachunki za ogrzewanie. W naszej ofercie posiadamy między innymi okna PassivLine Plus, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania takie jak wkładki izolujące wkład szybowy oraz piankę poliuretanową i kształtki styropianowe w komorach profili. Popularną pozycją w naszej ofercie okien energooszczędnych są również okna Passiv-Line Ultra z rekordowym współczynnikiem przewodnictwa okna referencyjnego (Uw=0,5 W/m2K). Ponadto nasza ofera obfituje w okna PCV z serii Aluplast, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność zapewniając przy tym dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną. 

 

Dlaczego warto zaufać oknom firmy AdamS? 

Okna AdamS – jakość i wiarygodność AdamS to firma, która powstała w 1993 roku i od tamtej pory prężnie działa na Mazurach. Tam funkcjonuje nowoczesny park maszynowy, w ramach którego działa ok. 9 linii produkcyjnych oraz najwyższej klasy maszyny okleinujące. Firma dysponuje ponadto własną flotą samochodów, dzięki czemu sprawnie realizuje wysyłki zarówno na terenie kraju jak i za granicą. AdamS kieruje się w swojej działalności dwiema zasadami: wiarygodnością i jakością, które udaje im się realizować poprzez:

- inwestowanie w rozbudowę linii produkcyjnych,

- dbanie o rozwój kwalifikacji i kompetencji pracowników,

- produkcję okien z najwyższej klasy materiałów, itp.