Jakie okno do sypialni?

Opublikowano: 1/28/2016

okna OlsztynPonieważ sen to jeden z ważniejszych elementów życia, sypialnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. By zapewnić sobie optymalne warunki dla relaksującej nocnej regeneracji, warto zadbać o odpowiednią aranżację sypialni i nie zapomnieć o tym, że odpowiedni dobór okien też jest ważny. Tym aspektem zajmiemy się na łamach niniejszego artykułu. 

 

 

 

 

Okna w sypialni – jakie powinny być?

Czego oczekujemy od sypialni? Przede wszystkim, żeby było w niej ciepło, cicho i przytulnie. W związku z tym do najważniejszych zadań okien w sypialni należy:

- zapewnienie pomieszczeniu odpowiedniej wentylacji,

- odpowiednia izolacja termiczna,

- izolacja akustyczna. 

 

Jakie okna zapewnią Ci spełnienie ww. wymogów?

Okna energooszczędne to popularne rozwiązanie, z którego korzysta się na całym świecie. Znajdują się one również w ofercie salonu Asmont. Przykładem mogą być okna Passiv-Line PLUS, które charakteryzują się:

- wysoką izolacyjnością cieplną – o 50% lepszą niż w alternatywnych oknach,

- lepsza izolacyjność akustyczna dzięki zestawowi trzech uszczelek,

- umożliwia mikrowentylację (wietrzenie za pomocą rozszczelnienia okna lub pełnego otwarcia okna). 

Dzięki takim oknom możesz mieć pewność, że Twój sen nie będzie zakłócony przez zbyt niską temperaturę, hałasy z zewnątrz czy duszne powietrze. 

 

Odpoczynek i pełna regeneracja po ciężkim dniu w pracy są bezcenne, nasze okna (które Ci je zapewnią) mają cenę – całkiem przystępną. Przekonaj się sam! Zapraszamy do kontaktu z firmą AS MONT z Olsztyna.