Jakie drzwi do małych pomieszczeń?

Opublikowano: 3/26/2018

Szukając praktycznych rozwiązań drzwi do naszego domu, można natknąć się na wiele różnych modeli, dlatego dzisiaj właściwie nie ma problemu z tym, aby wybrać odpowiednie i dopasować je. Wszystko zależy jednak od tego, jakie mamy pomieszczenie. Inaczej bowiem dopiera się nowe drzwi do mniejszych, pomieszczeń, niż do tych większych.
 

 

Mały pokój – jakie drzwi?Jeżeli wasze mieszkanie nie powala rozmiarem, warto zaopatrzyć się w drzwi, które nie będą przeszkadzały w codziennym życiu. W tym celu można zaopatrzyć się w przesuwane naścienne, bądź te chowane w ścianie. Takie rozwiązania bardzo często stosowane są w nowoczesnych aranżacjach.

Drzwi przesuwane naścienne
 
Umieszczane są na prowadnicy, po której przesuwane jest skrzydło drzwiowe. Szynę można umieścić nad otworem drzwiowym, albo przymocować do sufitu.

Drzwi chowane w ścianie

mocuje się w wykutym otworze ściennym. Coś takiego jest niestety pracochłonne, dlatego zaleca się zastosowanie kasety, która montowana jest w dodatkowej ściance z płyt gipsowo-kartonowych.
 

 

Idealne rozwiązania dla Twojego domu – OlsztynJeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań i nowych drzwi do swojego mieszkania, powinieneś zapoznać się z dostępnymi możliwościami. My, jako firma możemy polecić Ci jedną, z najbardziej znanych i szanowanych marek – jaką jest Gerda. Charakteryzuje się ona wspaniałą wytrzymałością i odpornością. Nie brakuje też kolorów, więc jesteśmy pewni, że będziesz w stanie dopasować dany produkt do każdego wnętrza. Zapraszamy do Olsztyna!