Bramy Hormann – 4 powody, dla których warto je wybrać

Opublikowano: 2/2/2016

Bramy to istotny element w budownictwie tak obiektowym jak i przemysłowym. Firma Hormann jest w ich produkcji liderem na skalę europejską. Co o tym przesądza? Jakie czynniki sprawiają, że to właśnie po bramy Hormann najchętniej sięgają Klienci?

 

1. Względy estetyczne: atrakcyjny design 

Bramy Hormann bez względu na ich rodzaj czy przeznaczenie odznaczają się nowoczesnym i eleganckim wyglądem, a to za sprawą systemów połączeń na wpust i na pióro. W konstrukcji bram nie widać połączeń śrubowych.

 

2. Względy techniczne: precyzyjna płyta bramy 

Taki efekt gwarantują opatentowane przez Hormann techniki produkcji. Łatwa obsługa bramy jest możliwa dzięki łożyskowanemu okuciu zawieszającemu. 

 

3. Względy eksploatacyjne: powierzchnia Pearlgrain 

Powierzchnia ta funkcjonuje tylko w bramach firmy Hormann. Występuje ona w bramach najbardziej wymagających, charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to istotne z punktu widzenia montażu i eksploatacji. 

 

4. Względy bezpieczeństwa: drzwi przejściowe pozbawione progu

Drzwi przejściowe w bramie Hormann są skonstruowane tak, że można je wykorzystać w dymoszczelnych bramach przesuwnych. Mogą być otwierane w obydwu kierunkach: do ościeża i od ościeża.