Brama garażowa segmentowa czy rolowana?

Opublikowano: 3/16/2018

Obecny rynek popycha nas w kierunku różnych wyborów. Warto zatrzymać się chociaż na chwilę przy temacie bram garażowych. A dlaczego? Dzisiaj wiele rodzin korzysta z pojazdów kołowych, które trzeba przecież gdzieś trzymać. To samo dotyczy narzędzi. Idealny w tej kwestii jest garaż, jednak, aby działał on prawidłowo, powinniśmy go zaopatrzyć w odpowiednią bramę garażową. Dzisiaj chcemy skupić się na dwóch modelach. A mianowicie… Chodzi nam tutaj o bramę segmentową i rolowaną. Na co głównie zwracać uwagę?

 

Brama segmentowa dominuje na rynku

 

Ten rodzaj bramy garażowej jest bardzo często wybierany. Ów model można dostać w przystępnej cenie i pozwala nam na wygodną obsługę. Taką bramę montuje się od wewnątrz, na ścianie wjazdowej, co znacznie ułatwia życie mieszkańcom, których domy usytuowane są przy ulicy. Wygodne otwieranie i manewrowanie sprawia, że nie uszkodzimy pojazdu, bądź czegokolwiek, co znajduje się w pobliżu.

 

Brama rolowana – poczuj komfort!

 

Doskonałym wyborem okazują się także bramy garażowe - rolowane. Pełnią one funkcję rolety, która montowana jest w kasecie skrzyni nawojowej i za sprawą automatyki podnosimy ją w górę, bądź w dół. Kaseta umieszczana jest nad wjazdem do garażu, dlatego można śmiało podpiąć to pod zaletę, gdyż nie zajmuje ona... Dla tak wielu, ważnej przestrzeni.

 

Olsztyn: nasze bramy – Twoja wygoda

 

Szukając odpowiednich rozwiązań w Olsztynie, możesz zatrzymać się na naszej ofercie, która jest bogata we wszelkiego rodzaju bramy garażowe, pochodzące od solidnej firmy – HöRMANN. Z nami nic co trwałe nie będzie Ci obce, zapraszamy!