3 powody, dla których nieszczelne okna to Twój najgorszy wróg

Opublikowano: 9/27/2016

Nieszczelne okna szkodzą Ci na wiele sposobów, dlatego czym prędzej powinieneś wymienić je na nowe. Nie jesteś co do tego przekonany? Trzy poniższe argumenty na pewno sprawią, że już za chwilę zaczniesz szukać nowych okien PCV do swojego mieszkania.

 

 

  • Ciągły nieprzyjemny chłód

 

To właśnie on będzie Ci towarzyszył tej zimy, jeśli nadal będziesz miał w mieszkaniu stare nieszczelne okna. Nie uwolnisz się od koców, grubych skarpet i swetrów, co chwilę będziesz wstawiał wodę, żeby zaparzyć gorącą herbatę, ale to pomoże tylko na kilka minut. Przeciągi i zimne powietrze wpadające przez szczeliny przy oknach są nie do pokonania przez poukładane na parapetach koce. Z zimnem nie wygrasz bez dobrych okien.

 

 

  • Przeziębienia i choroby

 

Naturalną konsekwencją permanentnego chłodu są przeziębienia, które nieraz ciężko doleczyć przez całą zimę. Katar, kaszel, złe samopoczucie to efekt tego, że przed zimą zaniedbałeś tę ważną inwestycję – inwestycję w nowe okna!

 

 

  • Uciekające pieniądze

 

Uciekające z domu ciepło to strata Twoich pieniędzy. Płacisz rachunki za ogrzewanie lub kupujesz surowce na opał, a następnie pozwalasz ciepłu ulatywać przez szczeliny w oknach. W ten sposób tracisz bardzo dużo w kontekście swoich codziennych wydatków – a przecież wcale nie musisz!

 

Nieszczelne okna pozbawiają Cię komfortu, zdrowia i pieniędzy. To wystarczający powód, żeby natychmiast się ich pozbyć!

 

 

Olsztyn – kup nowe okna i nie obawiaj się mroźnej zimy

 

Pamiętaj, że wciąż masz jeszcze czas na wymianę okien w swoim domu na nowe. Zobacz ofertę naszego salonu, wybierz produkty spełniające Twoje potrzeby i spraw, że zimowe chłody i mrozy nie będą Ci straszne we wnętrzu Twojego ciepłego i przytulnego domu. Zapraszamy do salonu w Olsztynie!